Wczytywanie...
 

B&S jest dynamicznie działającą firmą w branży obróbki metali, która specjalizuje się w cięciu i obróbce elementów metalowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych przecinarek laserowych i plazmowych gwarantujących najwyższą jakość, niezwykłą precyzję oraz dbałość o detale.

 

Pierwotnym obszarem działania firmy B&S było pośrednictwo pomiędzy przedsiębiorstwami poszukującymi outsourcingu w zakresie wykrawania i obróbki elementów metalowych, a przedsiębiorstwami posiadającymi odpowiedni park technologiczny i zasoby ludzkie. Aktywna działalność na rynku na przestrzeni lat zaowocowała nie tylko dużą ilością kontaktów branżowych w Polsce i zagranicą, ale również znakomicie wpłynęła na zaznajomienie się ze specyfiką i potrzebami branży.

 

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii oraz nieprzerwanym wzrostem wymagań stawianych przez kolejnych kontrahentów, firma B&S postanowiła rozszerzyć zakres oferowanych usług o cięcie i obróbkę elementów stalowych, aluminiowych oraz elementów wykonanych ze stali nierdzewnej, wykorzystując do tego najnowocześniejsze technologie – laserową i plazmową. Zastosowanie metod najnowszej generacji w procesie cięcia i obróbki elementów metalowych nie tylko usprawnia proces wykonywania powierzonych zleceń, ale także gwarantuje ich najwyższą jakość.

Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy z należytą starannością, tak by sprostać najbardziej wyszukanym wymaganiom klientów.
Przy wykonywaniu poszczególnych zleceń zwracamy szczególną uwagę na:

  • najwyższą jakość i precyzyjne cięcia elementów metalowych,
  • zminimalizowanie konieczności obróbki mechanicznej i frezowania po wykonanych cięciach,
  • zminimalizowanie kosztów poprzez maksymalne wykorzystanie materiałów do cięcia,
  • krótki czas realizacji,
  • ochronę środowiska.

Nasze wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość branży, innowacyjne metody pracy oraz fachowe i rzetelne podejście do wszelkich projektów gwarantują najwyższą jakość, niezawodność oraz terminowość w wykonywaniu powierzanych nam zleceń.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z naszą firmą skontaktuj się z nami!
Wszystkie potrzebne dane znajdziesz w dziale kontakt na naszej stronie internetowej